Ma este 5 dallal bővül az idei verseny listája

Tudósító: Klész Imre
Forrás: esctoday.com – escdaily.com
Ma este 10 ország rendez válogatót, ezek közül 5 végső döntést is fog hozni. Hétfőn is lesz nemzeti döntő.
A ma esti műsor:


19:00 Finnország – NEMZETI DÖNTŐ
Internetes közvetítés: http://yle.fi/euroviisut/aitio/

Résztvevők:
01. Eveliina Määttä – Dancing in the dark
02. Sami Hintsanen – Täältä maailmaan
03. Milana Misic – Sydämeni kaksi maata
04. Paradise Oskar – Da da dam
05. Cardiant – Rapture in time
06. Johanna Iivanainen – Luojani mun
07. Father McKenzie – Good enough
08. Marko Maunuksela – Synkän maan tango
09. Saara Aalto – Blessed with love
10. Stala & So. – Pamela

19:55 Norvégia – NEMZETI DÖNTŐ
Internetes közvetítés: http://www.eurovision.tv/esctv/future?program=25283 (octoshape)
Résztvevők:
01. Helene Bøksle – Vardlokk
02. Sie Gubba – Alt du vil ha
03. Babel fish – Depend on me
04. The Lucky Bullets – Fire Down Below
05. The BlackSheeps – Dance Tonight
06. Stella Mwangi – Haba Haba
07. Åste & Rikke – Not That Easy (Ah-Åh Ah-Åh)
08. Hanne Sørvaag – You’re Like a Melody

20:00 Svédország – 2. elődöntő
Internetes közvetítés: http://svt.se/melodifestivalen/
Résztvevők:
Brolle – “7 Days and 7 Nights”
Loreen – “My Heart is Refusing Me”
Babsan – “Ge mig en spanjor”
Elisabeth Andreassen – “Vaken i en dröm”
Sanna Nielsen – “I’m in Love”
The Moniker – “Oh My God!”
Anniela – “Elektrisk”
Christian Walz – “Like Suicide”

20:10 Horvátország – 4. elődöntő
Internetes közvetítés: http://www.hrt.hr/streamf/HTV1
http://www.hrt.hr/streams/htv1.ram
Résztvevők:
Tina Vukov
Miro Tomić
Jelena Vanjek
Sabrina Hebiri
Dora Benc
Doris Teur
Saša Lozar

20:15 Belgium – NEMZETI DÖNTŐ
Internetes közvetítés: rtbf.be/eurovision
Résztvevők:
01. Steve Linden – C’est La Musique
02. Nelza – Be My Friend
03. Sarina – Rien En Apparence
04.Thayss N’ Bau – Somewhere With You
05. Clac Et Les Portes -Claquer Les Portes
06. Chloe – Just One Chance
07. J Cool – Dans Ma Chanson
08. Gautier Reyz – Addiction
09. .fen – Yes I Know
10. Witloof Bay – With Love Baby
11. Alexandre Deschamps – Elle Merveille
12. Syla K. – Simpl Love
13. Kaptain Oats – Reset
14. The Blazing – Our Way

20:20 Lettország – 2. elődöntő
Internetes közvetítés: http://www.eradio.lv/tv/ltv1.php
Résztvevők:
Juris Ludženieks – “Beautiful World”
Elīna Krastiņa-Grence – “Look Back at Me Again”
Oksana Ļepska – “Live On!”
Lauris Reiniks – “Banjo Laura”
Agnese Rakovska – “Upside Down”
Dace Upīte – “Magnet”
Crazy Dolls – “Positively Thinking”
Marats Ogļezņevs & Emīls Balceris – “Angel in Disguise”
Ivo Grīsniņš-Grīslis – “Cinderella”
The Secretz – “Summer Night”

20:30 Málta – NEMZETI DÖNTŐ
Internetes közvetítés: http://www.eurovision.tv/esctv/future?program=24943 (octoshape)
Résztvevők:
01. Eleanor Cassar – Hypnotised (Paul Giordimaina / Fleur Balzan)
02. Amber – Catch 22 (Ray Agius / Godwin Sant)
03. Jessica Muscat – Down Down Down (Philip Vella / Jessica Muscat)
04. Ally – Numb (Ally)
05. Kurt Calleja – Over and Over (Johan J’Amtberg / Kurt Calleja)
06. Baklava – Moon Dance (Philip Vella / Gerard James Borg)
07. Fabrizio Faniello – No Surrender (Johan Stentorp / Johan Bejerholm)
08. Glen Vella – One Life (Paul Giordimaina / Fleur Balzan)
09. Claudia Faniello – Movie In My Mind (Philip Vella / Gerard James Borg)
10. Marilena ft. Michael – He’s A Demon (Anthony Grech / Michael Henry)
11. Janvil – Topsy-Turvy (A Zahra / N Mooney / J Gladnikoff / N Turner / D Grech)
12. Richard Edwards – Finally (Jan Van Dijck / Richard Micallef)
13. Wayne Micallef – Everybody Sing (Wayne Micallef)
14. Raquela – If I Could Do It All Again (Marc Paelinck / Mathias Strasser)
15. Kelly Schembri – Love Me Like Your Money
16. Klinsmann and Ben – This Love (Klinsmann / Jonathan Spiteri)

20:35 Litvánia – 2. elődöntő
Internetes közvetítés: http://www.lrt.lt/standalone.php?channel=234940&quality=high
Résztvevők:
Dave & Henry – “Fresh Air Dream”
Deividas Bastys – “My Girl”
Donny Montel – “Let Me”
EDEN – “Sleep of Mind”
Eglė Jakšytė – “Meilė yra”
Eglė Petrikaitė – “Laimingi kaip mes”
Evelina Sašenko – “C’est ma vie”
Guoda Isado – “Čiūto tūto”
Kas jos tokios? – “Unbreakable”
Liepa – “Laukiu”
Nora – “What is Love?”
Tofu Bubble – “Take”
Valdas Maksvytis – “Leisk mylėti”
Vigroses – “Freedom of Mind”

20:35 Észtország – első elődöntő
Internetes közvetítés: http://otse.err.ee/etv
Résztvevők:
Marilyn Jurman & Karl Kanter – “Veel on aega”
ELMAYONESA – “Kes ei tantsi, on politsei”
Victoria – “Baby Had You”
Noorkuu – “Be My Saturday Night”
Jana Kask – “Don’t Want Anything”
Kait Tamra – “Lubadus”
Ans. Andur – “Lapsed ja lennukid”
Meister ja Mari – “Unemati”
Getter Jaani – “Rockefeller Street”
Outloudz – “I Wanna Meet Bob Dylan”

21:15 Izland – NEMZETI DÖNTŐ
Internetes közvetítés: http://www.eurovision.tv/esctv/future?program=25173 (octoshape)
Résztvevők:
01. Haraldur Reynisson – Ef ég hefði vængi
02. Erna Hrönn Ólafsdóttir – Ástin mín eina
03. Jóhanna Guðrún Jónsdóttir – Nótt
04. Matti Matt & Erla Björg Káradóttir – Eldgos
05. Jógvan Hansen – Ég lofa
06. Magni – Ég trúi á betra líf
07. Hreimur, Vignir, Gunni, Pálmi, Matti & Benni – Aftur heim

HÉTFŐ
20:25 Lengyelország – NEMZETI DÖNTŐ
Internetes közvetítés: http://www.tvp.pl/rozrywka/festiwale-i-koncerty/eurowizja-2011
Résztvevők:
Magdalena Tul – Jestem
Anna Gogola – Ktos taki jak ty
Roan – Maybe
SheMoans – Supergirl
Ajda Fijal – Hot like fire
IKA – Say
The Trash – Things go Belter with rock
Alizma – Bow to the bow

333 Comments

Az én listám :

1. Svájc (szeretem Annát, jó hangja van, és dal is jó)
2. Hollandia
3. Norvégia
4. Románia
5. Albánia

nagyon nagy szakadék

6. Málta
7. Belgium
8. Írország
9. Finnország
10. Izland

Tudjátok mi a poén srácok? Tavalyelött ilyenkor izgultam be igazán. Meg volt a norvég MGP és a Rybak engem is el vitt az álomvilágba. Idén meg….. hajjajjjajjj 🙁

Comments are closed.