Tudósító/Corresponder: Klész Imre
Forrás/source: MTV
LIVE! 14:00 CET hirado.hu
http://streamer.carnation.hu/tvproba
Ma 14 óra után pár perccel sajtótájékoztatón jelenti be az MTV újabb jelöltjét a 2009-es Eurovízióra, melyet élőben közvetít a hirado.hu! A HiradóWeb után kezdődik a közvetítés.
Today at 14:00 MTV will organize a press conference to annouce the Hungarian entrant of Eurovision Song Contest. You can watch the press conference LIVE at MTV’s news portal hirado.hu. The press conference will start after the WebNews at 14:00!



Jaj, de jó, szerintem ez már az igazi lesz!!!! Alig várom! De legyetek szivesek, ne kezdjétek el szapulni sem az MTV-t sem az előadót! Örüljünk, hogy Magyarország ott lesz! Az MTV szerintem mindent megtett! Joga van úgy választani ahogy akar! Az előadók pedig nincsenek hozzászokva az Eurovizióhoz, más országokban direkt a versenyere irnak dalokat, Magyarországon ez még nincs bejáródva! Jövőre előbb kell kiirni a pályázatot és kész! Hajrá Magyarok!
End dö vinör iz… Dzsőü’zike
Hát az lenne a katasztrófa… 😀
De minden másnak szurkolni fogok.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Nálam nem történik semmi!!!!!!! Nálatok?
Itt sem…
Ha vki megtud vmit, ossza meg velünk!:)
Sok a szöveg, basszus
Nekem nem ad ki semmit, pontosabban ott van a Media Player, meg egy nagy fekete kocka…
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Haha Ádok Zoli 🙂
Nektek van valami jel?
Tényleg?
Na őt nem akartam. Mindegy. Hajrá!!
Mondtak még valami érdekeset?
Igen tényleg Ádok Zoli. Szurkolni fogok, és biztos, hogy lesz akiknek bejön. Ráadásul nem ballada, amiből már tényleg kicsit sok van.
Amúgy ennek örülök! Naggyon!!
3 dal volt végül, szal Magna Cum Laude is benne volt a 3ban(szal igaz volt Blikk értesülés)….hát MCL-nél jobb Ádok, még Márknál is….de Kátya ezerszer jobb lett volna…
Még nem sokat mondtak, megkérdezték a zsűritől, hogy nem akar-e az MTV következő évben nemzeti döntőt szervezni. De csak azt válaszolták, hogy többféle válogató van és még levonják ebből előbb a tanulságot.
Szuper Ádok Zoli.Végre nem lassú dallal indul magyarország,reméljük tetszeni fog a dal a külföldieknek.
Na most a színpadképről kérdezik a zsűri egyik felelős tagját, hogy milyen lesz.
nah pont lecsusztam rola….hülye suli
2 vokalista + 3 táncos.
Látványos produkciót szeretnének… (ezzel mondjuk nem sokat mondott).
amugy csak egy bajom van:megint angol…de ehez a számhoz persze ez illik. Hajrá Magyarország
nagy szar
Na én róla már teljesen lemondtam, de meglátjuk, nem rossz a szám, sőt, elég jó! Látványos lehet a produkció! Hajrá Magyarország!!!!
Zaff, különben megvan a svájci dal is, nem tudom láttad e már!!!
És amúgy a másik 2 dalról tenetnének legalább egy említést.legalább a nevüket benyöghetnék hogy kik is voltak azok…
Kösz, hogy leírtátok:)
nicole képzeld el, hogy említették őket. Nem tudom, miért kommentelsz olyanról, amit nem is láttál, hallottál. Fikázni azt tudsz persze…
DE NE KEZD MEGIN AZ ELÉGEDETLENKEDÉST!!!!FIGYELJ A DAL NEM ROSSZ AZ ELŐADÁS MEG ELSŐ OSZTÁLYU LESZ MERT TUD TÁNCOLNI SZAL SZERINTEM 100% HOGY DÖNTŐSÖK VAGYUNK (FÖLEG HOGY A MÁSODIK ELŐDÖNTŐ EDDIG ELÉG GYENGE)