Antonio José (JESC 2005) megnyerte a Voice spanyol verzióját

Tudósító: Klész Imre Forrás: junioreurovision.tv – old.eschungary.hu

Az old.eschungary.hu indulásának első híre volt a Junior Eurovízió spanyol válogatója, ahol Anotnio José bejutott a döntőbe. A döntőt megnyerte, így a belgiumi Hasseltbe ő utazhatott, a Junior Eurovízió 2005 nemzetközi döntőjébe. Éles küzdelemben, mindössze három ponttal csúszott le a dobogó első helyéről a legendás fehérorosz Ksenia Sitnikkel […]

Eurovíziós Fiatal Táncosok 2015: Viktoria Nowak a győztes Lengyelországból

Tudósító: Klész Imre Forrás: youngdancers.tv Fotón: a lengyel győztes, Viktoria Nowak (c) Elena Volotova/EBU

Tegnap este a csehországi Plzeň-ben tartották a 14. Eurovíziós Fiatal Táncosok gálaestjét, ami egyben a verseny döntője is volt.

[…]

ESC Radio Awards 2015: Olasz, orosz és belga siker, a svédek kimaradtak

Tudósító: Klész Imre Forrás: escradio.com

Június 6 és 14 között zajlott a szavazás az escradio.com-on, ami az Eurovízió dalait játssza éjjel-nappal. Összesen 40 országból érkeztek szavazatok, szép számmal érketek Észak-, és Dál_Amerikából is. Az olasz Il Volo lett a szavazás legnagyobb nyertese, Francesco Boccia és Ciro Esposito szerzeménye, a Grande Amore a szavazatok 25.92% -a […]